Mesaj gönder
Haberler
Evde > Haberler > Company news about EkskavatörSeyahat Motorları ve Nihai Tahrik Motorları Arasındaki Farklar
Etkinlikler
Contact Us
86-020-32384870
Contact Now

EkskavatörSeyahat Motorları ve Nihai Tahrik Motorları Arasındaki Farklar

2022-06-28

Latest company news about EkskavatörSeyahat Motorları ve Nihai Tahrik Motorları Arasındaki Farklar

hakkında en son şirket haberleri EkskavatörSeyahat Motorları ve Nihai Tahrik Motorları Arasındaki Farklar  0

çok önemli bileşenler varbir ekskavatör içerir ve bunları karıştırmak kolay olabilir.Örneğin, yürüyüş motorları ve nihai tahrik motorları, her birinin farklı işlevleri olduğu için birbirinin yerine kullanılmaması gereken iki terimdir.Bu bilgilendirici kılavuzda yürüyüş motorları ve nihai tahrik motorları arasındaki farklar hakkında her şeyi öğrenin.

Seyahat Motorları

Aseyahat motorugüç kaynağı makinenin ana hidrolik pompası olan bir ekskavatörün hidrolik tahrik sisteminin bir parçasıdır.Yürüyüş motorlarının gücünün bir sonucu olarak, nihai tahrik bunu kullanabilir ve gücü torka çevirebilir.Yürüyüş motoru, nihai tahrik motorunun doldurulmasında önemli bir rol oynayarak bir ekskavatörün işlevinde önemli bir bileşendir.Ancak, nihai tahrik ile aynı işlevi görmez.

Nihai Tahrik Motorları

Bundan bahsetmişken, bir nihai tahrik birçok dişliden oluşur ve ekskavatörün yürüyüş motorunun yanında bulunur ve onunla birlikte çalışır.Entegre nihai tahrik motorunun amacı, bir ekskavatörün bir şantiyede paletlerini döndürmesine izin vermek için yeterli gücü sağlamaktır.Bir nihai tahrik motorunun iki önemli entegre bileşeni vardır: hidrolik yürüyüş motoru ve nihai tahrik dişli kutusu.

Yürüyüş motorları ve nihai tahrik motorları arasındaki farklarişlevlerine inin.İkisi birbiriyle ilişkili olsa da, yeni parçalar alırken onları neyin ayırdığını bilmek kesinlikle önemlidir.Nihai tahrik motoruna atıfta bulunulduğunda, bu tipik olarak hidrolik motor ve planet dişli göbeği anlamına gelirken, yürüyüş motoru yalnızca bir hidrolik motor anlamına gelir.Kaliteli yürüyüş motorları ve nihai tahrik parçalarına ihtiyacınız varsa, Mini Nihai Tahrikler, aşağıdaki gibi en iyi markalardan aradığınız ekskavatör parçalarını bulmak için harika bir yerdir.Bobcat, John Deere, Caterpillar ve diğerleri.

Send your inquiry directly to us

Privacy Policy China Good Quality Hidrolik ekskavatör parçaları Supplier. Copyright © 2021-2024 GUANGZHOU BELPARTS ENGINEERING MACHINERY LIMITED . All Rights Reserved.