Üretim hattı

BelpartsMalzeme kesme, kullanma, ısıtma işlemi, montaj, hata ayıklama, boyama, test etme, fabrikadan ayrılmadan önce onaylayacağımız her parçadan ekskavatör parçaları üreten büyük bir atölyemiz var.

 

Bizimfabrika profesyonel mühendislere, iyi personel kalitesine sahiptir, ürün teknolojisini sürekli geliştirir, kalite kontrol çok sıkıdır, her ürün tekrar tekrar test edilmelidir.

 

Şimdi Çok popüler olan ve iyi satılan birçok ekskavatör modelinin parçalarını geliştirdik.Yüksek kalite ve rekabetçi fiyat ile hidrolik pompa, hidrolik parçalar, ayna mahruti grubu tertibatı, kule dönüş motoru tertibatı, seyahat dişli kutusu, dönüş dişli kutusu, dişli kutusu parçaları vb. dahil.

 

GUANGZHOU BELPARTS ENGINEERING MACHINERY LIMITED fabrika üretim hattı 0

 

OEM / ODM

bu Hammaddeden bitmiş ürüne kadar tüm üretim süreci sıkı bir kalite kontrolü altındadır.Tüm ürün ISO ile uyumludur.Ürünlerin kalitesi konusunda katıyız, müşterilere ve saldırılara yüksek kaliteli ürünler ve iyi hizmetler sunmaya bağlıyız.Müşterilerimizin çıkarlarını sağlamak için ürünlerin malzeme ve üretim tekniğine büyük önem veriyoruz!GUANGZHOU BELPARTS ENGINEERING MACHINERY LIMITED fabrika üretim hattı 0

 

 

Ar-Ge

Bizimfabrika, ürünleri sürekli araştırmak ve geliştirmek için yüksek teknoloji ve ileri teknoloji ekipman kullanıyor.GUANGZHOU BELPARTS ENGINEERING MACHINERY LIMITED fabrika üretim hattı 0GUANGZHOU BELPARTS ENGINEERING MACHINERY LIMITED fabrika üretim hattı 1

Mesaj bırakın