• resim.alt
    Hernan Alvarez
    Belparts her zaman ortağımız olmuştur. Tedarik ettikleri ürünlerin kalitesi ve satış sonrası hizmetleri çok iyi, güvenimize layık.
İlgili kişi : Krystal
Telefon numarası : +86 18998355743
Naber : +8618998355743

DH150-7 R150-7 R130-5 M2X63 Hidrolik Ekskavatör Parçaları 401-00003A

Menşe yeri Çin yapımı
Marka adı Belparts
Sertifika OEM
Model numarası R130-5 DH150-7 R150-7
Min sipariş miktarı 1 parça
Fiyat Negotiable price
Ambalaj bilgileri Ahşap kasa
Teslim süresi 1-7 gün
Ödeme koşulları T / T, Alibaba ticaret güvencesi, Paypal
Yetenek temini 1000pcs
Ürün ayrıntıları
Makine modeli R130-5 DH150-7 R150-7 Bölüm adı salıncak motor parçaları
Ödeme koşulu T / T, Alibaba ticaret güvencesi, paypal Garanti 6 ay
Parça Numarası 401-00003A Uygulama Paletli ekskavatör
model M2X63 Kalite Yüksek Garanti
Vurgulamak

R130 5 Hidrolik Ekskavatör Parçaları

,

M2X63 401 00003A

,

401 00003A

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Ekskavatör M2X63 401-00003A R130-5 kule dönüş motoru parçaları DH150-7 R150-7 hidrolik yedek parça

 

Ürün Açıklaması


Ürün adı Salıncak motor parçaları
Anavatan: Çin (anakara)
Model: R130-5 DH150-7 R150-7
Parça numarası: 401-00003A
Adedi: 1 parça
Ödeme koşulu: T / T ve Alibaba ticaret güvencesi ve Paypal
Teslimat süresi: Ödemeyi aldıktan sonra 2 gün içinde
Paketleme: Sstandart ihracat ambalajı veya gerektiği gibi

DH150-7 R150-7 R130-5 M2X63 Hidrolik Ekskavatör Parçaları 401-00003A 0DH150-7 R150-7 R130-5 M2X63 Hidrolik Ekskavatör Parçaları 401-00003A 1

Yedek parça listesi

# Parça No Bölüm adı Yorum Yap Miktar
301 119700C MUHAFAZA D1 15 kg 1
303 115360B MUHAFAZA, VANA 10 kg 1
304 115348 ÖN KAPAK = 3753700500   1
351 115361 PLUNGER   2
355 214444A İLKBAHAR   2
401 200716 CIVATA, SOKET M16X2.0X75   4
432 202604 HALKA, SNAP   2
433 115350 HALKA, SNAP   1
437 202584 HALKA, SNAP   1
438 202574 HALKA, SNAP (-42 (R)   1
443 225679 RULMAN, MAKARALI   1
444 225678 RULMAN, MAKARALI   1
451 214442 PİM, BAHAR   2
464 108844 FİŞ, VP   1
468 108844 FİŞ, VP   2
469 108889 FİŞ, RO   2
471 206594 HALKA CONTA IBG80   1
472 214443 O-HALKA   1
485 201689 O-HALKA 1BP11   1
487 201689 O-HALKA 1BP11   2
488 201713 HALKA CONTA 1BP20   2
491 214436 KEÇE, YAĞ   1
702 115358 FREN PİSTİ (= 3733700470) 1 kg 1
706 214434 O-HALKA   1
707 214435 O-HALKA   1
712 214445A YAY, FREN   20
712 236560 YAY, FREN   20
742 129468 LEVHA, FRUC (= 3743700436)   3
743 117975 LEVHA, AYIRMA   4
841 232214 CIVATA, SOKET M18X1.25X55   2
992 208287 FİŞ, PT OBP12   1
993 206699 PT FİŞ 3/4   1
- 401-00003 SALINIM MOTORU 29 kg 1
- 401-00003A SALINIM MOTORU   1
- 401-00003B SALINIM MOTORU 43 kilo 1
31 717022 FREN VALF (4BAR) 1 kg 1
31 710413 FREN VALF   1
51 232712 TAHLİYE VANASI   2
52 717326 SALINIM TEPKİMESİZ VANA 4 kg 1
101 115347B TAHRİK MİLİ 1 kg 1
106 115349 ARALAYICI   3
111 115355B BLOK, SİLİNDİR 2 kg 1
113 122233B BURÇ, KÜRESEL   1
114 214440A BAHAR, CYL (= 3553700519)   1
116 214439A ÇUBUK, İTME   12
117 115353 ARALAYICI F   2
121 705617 PİSTON & AYAKKABI KOMPLE 1 kg 1 SET
123 115354 TUTUCU   1
124 115351D S / PLA = 115351C, 3753700499   1
131 115359A LEVHA, VALF   1

 

Şirket Bilgisi


Eylül 2013'te kurulan GZ Belparts Engineering Machinery Co., Ltd, ekskavatör parçalarının temini ve satışı konusunda uzmanlaşmış bir dış ticaret şirketidir.

Başlıca ürünlerimiz ekskavatör hidrolik pompası, hidrolik parçalar, seyahat motoru ve dişli kutusu, kule dönüş motoru ve dişli kutusudur.Ürünlerimiz 100'den fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmiştir.

DH150-7 R150-7 R130-5 M2X63 Hidrolik Ekskavatör Parçaları 401-00003A 2DH150-7 R150-7 R130-5 M2X63 Hidrolik Ekskavatör Parçaları 401-00003A 3DH150-7 R150-7 R130-5 M2X63 Hidrolik Ekskavatör Parçaları 401-00003A 4

Avantajlarımız neler:

  1. 1. Zengin emtia verileri:
  2. Bize doğru modeli ve doğru numarayı gönderin, ilgili ürünü tedarik edebiliriz.
  3.  
  4. 2. Güçlü parça numarası veritabanı:
  5. Doğru modeli ve doğru numarayı sağlayabilirseniz, ilgili ürünü sağlayabiliriz.
  6.  
  7. 3. Verimli hizmet:
  8. sorunuzu hemen yanıtlayın ve 10 dakika içinde çözün.
  9.  
  10. 4. Çeşitli lojistik çözüm:
  11. satış sonrası servis ve çevrimiçi destek.

 

Fabrika gücü


DH150-7 R150-7 R130-5 M2X63 Hidrolik Ekskavatör Parçaları 401-00003A 5DH150-7 R150-7 R130-5 M2X63 Hidrolik Ekskavatör Parçaları 401-00003A 6DH150-7 R150-7 R130-5 M2X63 Hidrolik Ekskavatör Parçaları 401-00003A 7DH150-7 R150-7 R130-5 M2X63 Hidrolik Ekskavatör Parçaları 401-00003A 8DH150-7 R150-7 R130-5 M2X63 Hidrolik Ekskavatör Parçaları 401-00003A 9

Sergileme


DH150-7 R150-7 R130-5 M2X63 Hidrolik Ekskavatör Parçaları 401-00003A 10DH150-7 R150-7 R130-5 M2X63 Hidrolik Ekskavatör Parçaları 401-00003A 11DH150-7 R150-7 R130-5 M2X63 Hidrolik Ekskavatör Parçaları 401-00003A 12

Müşteri yorumu


DH150-7 R150-7 R130-5 M2X63 Hidrolik Ekskavatör Parçaları 401-00003A 13DH150-7 R150-7 R130-5 M2X63 Hidrolik Ekskavatör Parçaları 401-00003A 14

Ambalaj ve Nakliye


DH150-7 R150-7 R130-5 M2X63 Hidrolik Ekskavatör Parçaları 401-00003A 15DH150-7 R150-7 R130-5 M2X63 Hidrolik Ekskavatör Parçaları 401-00003A 16

SSS


1. ürünlerin garanti süresi nedir?

Ürün detaylarına göre garanti süresi 6/12 aydır;Orijinal ve kullanılmış ürünler için garanti süresi vermiyoruz.

2. teslim süreniz nedir?

Genellikle, ödemenizden sonraki 24 saat içinde malları düzenleyeceğiz;Stokta yoksa stok süresi 3-7 gündür.

3. Ana ürünleriniz nelerdir?

Seyahat / kule dönüş motoru, seyahat / salıncak dişli kutusu / parçaları, hidrolik pompa / parçalar, dişli parçaları vb.Gibi ekskavatör hidrolik sistemi için yedek parçalar konusunda uzmanız. Diğer ekskavatör parçalarına ihtiyacınız varsa, ihtiyaçlarınız doğrultusunda da tedarik edebiliriz.

4. mallarla ilgili bir sorun varsa nasıl yapabilirim?

Öncelikle, ürünlerimizin kalitesine güveniyoruz, gerçekten yanlış bir şey bulduysanız, lütfen bize resim veya video sağlayın, kontrol edelim.Onaylandıktan sonra, lütfen malları bize iade edin ve doğru ürünü sunacağız.

5. Nasıl öderim?

T / T, PayPal (küçük miktar için) ve Alibaba ticaret güvencesi ile ödeme yapabilirsiniz.

 

Satıştaki diğer sıcak ürünler


DH150-7 R150-7 R130-5 M2X63 Hidrolik Ekskavatör Parçaları 401-00003A 17DH150-7 R150-7 R130-5 M2X63 Hidrolik Ekskavatör Parçaları 401-00003A 18DH150-7 R150-7 R130-5 M2X63 Hidrolik Ekskavatör Parçaları 401-00003A 19DH150-7 R150-7 R130-5 M2X63 Hidrolik Ekskavatör Parçaları 401-00003A 20