GUANGZHOU BELPARTS ENGINEERING MACHINERY LIMITED

  • Çin GUANGZHOU BELPARTS ENGINEERING MACHINERY LIMITED şirket Profili
  • Çin GUANGZHOU BELPARTS ENGINEERING MACHINERY LIMITED şirket Profili
  • Çin GUANGZHOU BELPARTS ENGINEERING MACHINERY LIMITED şirket Profili
  • Çin GUANGZHOU BELPARTS ENGINEERING MACHINERY LIMITED şirket Profili
  • Çin GUANGZHOU BELPARTS ENGINEERING MACHINERY LIMITED şirket Profili
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Aracısı, İhracatçı, Şirket ticaret
Markalar: Belparts
No. Çalışanları: 80~100
Yıllık satış: 6000000-7000000
Yıl kurulan: 2013
İhracat p.c: 90% - 100%

Giriş

GUANGZHOU BELPARTS MÜHENDİSLİK MAKİNELERİ SINIRLIGuangzhou, Çin'deki mühendislik makine pazarında bulunan Eylül 2013'te kuruldu.Şu anda bir mağazamız, bir depomuz ve bir ofisimizin yanı sıra satın alma, satış, paketleme, nakliye ve satış sonrası hizmetler için profesyonel bir ekibimiz var.

 

BizimAna ürünler, Ekskavatör Hidrolik yedek parçaları, Hidrolik pompa, Salıncak motoru, Yürüyüş motoru, Nihai tahrik, Salıncak motor grubu, Salıncak dişli kutusu, Seyahat dişli kutusu ve orijinal ve satış sonrası kalitesine sahip diğer hidrolik ürünlerdir.Şimdiye kadar ürünlerimiz tüm dünyada yüksek itibara sahiptir ve kendi markasıyla Orta Doğu, Güneydoğu Asya, Afrika, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa ve Okyanusya'nın her yerine yayılan 150'den fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmiştir. Belparts" yabancı müşteriler tarafından büyük beğeni topluyor.

 

Çin GUANGZHOU BELPARTS ENGINEERING MACHINERY LIMITED şirket Profili 0

Geçmiş

2013 yılında, Belparts Guangzhou şehrinde kuruldu.

 

2016 yılında, Belparts 2016 Almanya Bauma fuarında ve 2016 Şanghay Bauma fuarında yer aldı.

 

2017 yılında, satış departmanımız, depo departmanımız, satın alma departmanımız kuruldu ve görevlerimizi yerine getiriyor ve daha profesyonel hale geliyoruz.

 

2017 yılında, Belparts 2017 Pekin İnşaat Makineleri Fuarı'nda yer aldı.

 

2018 yılında, ekskavatör hidrolik pompası, hidrolik parçalar, ayna mahruti grubu grubu, kule dönüş motoru montajı, seyahat dişli kutusu, kule dönüş dişli kutusu ve dişli kutusu parçaları, vb. ana ürünlerimiz haline gelir.

 

2018 yılında, Belparts, 2018 Şanghay Bauma Fuarı ve 2018 Brezilya M&T EXPO fuarında yer aldı.

 

2019 yılında, Belparts Almanya Bauma 2019 MÜNİH'te yer aldı.

 

İlekapasite ve yetenekleri kazmak ve geliştirmek, ürünler, sevkiyat, dış ticaret, yabancı kültürler vb. hakkında düzenli ve düzensiz eğitimlerimiz var. Bazen bazı sorunları tartışmak ve bazı deneyimleri paylaşmak için birlikte oturuyoruz.Ayrıca, iletişim yapmak için sergilere katılacağız ve çeşitli ülkelerdeki müşterileri ziyaret edeceğiz.

 

Çin GUANGZHOU BELPARTS ENGINEERING MACHINERY LIMITED şirket Profili 0

Hizmet

Çin GUANGZHOU BELPARTS ENGINEERING MACHINERY LIMITED şirket Profili 0Belparts profesyonel bir dış ticaret şirketidir.2013 yılında kurulduğundan bu yana, bugüne kadar ihracat yapan 150'den fazla ülke ve bölge olmuştur.Şirketimiz, müşterilere doğru ve üst düzey ürünler sunmak için profesyonel teknik ekibe, eksiksiz parça numarası sistemine ve güçlü resim sistemi kitaplığına sahiptir.Müşterilerin sorunları çözmelerine yardımcı olmak için firmamız her müşteriye "kazan-kazan durumu yaratmak" amacıyla hizmet vermektedir.Ve kapsamlı bir satış sonrası servisimiz varMüşterilerimizi endişelerden kurtarmak için.

 

İçinde  gelecekte, şirket kültürümüzü “YARIN İÇİN DAHA İYİSİNİ YAPMAK” için, makine parçaları hakkında daha fazla profesyonel bilgi edinmek ve müşterilere daha iyi ürün ve hizmetler sunmak için tedarik ve satış tecrübemizi artırmak için çaba göstereceğiz!Dahası, uzun vadeli, dostane, karşılıklı yarar sağlayan ve kazan-kazan iş ilişkilerine dayalı olarak birlikte daha geniş bir iş alanı geliştirmeye adayacağız.


 

Çin GUANGZHOU BELPARTS ENGINEERING MACHINERY LIMITED şirket Profili 1

Ekibimiz

Belpartskaliteli bir çekirdek yönetim ekibine ve deneyimli bir teknik ekibe sahiptir.Kuruluşundan bu yana, şirketimiz uluslararası yetenekleri geliştirmeyi standart olarak alır ve bir grup iş seçkinini birleştirmek için mükemmel platform avantajlarına sahiptir.Çabaları, şirketin uluslararası profesyonel mekanik parçaların hızla ve sürekli olarak geliştirilmesini sağladı, müşterilerin mükemmel ekibimize güvenmesine ve seçmesine izin verdi.

Çin GUANGZHOU BELPARTS ENGINEERING MACHINERY LIMITED şirket Profili 0

 

Mesaj bırakın